Local time
Tikslus laikasStipriausi Lietuvoje

UADBB Spainetos draudimas

UAB Creditinfo Lietuva

LinkItAll telematikos sistema

UAB "Sadomaksa" dar labiau išplėtė teikiamų paslaugų spektrą ir tapo oficialiu Trimble LinkItAll telematinės sistemos atstovu.

"LinkItAll" transporto valdymo sistema ir įmonės "Locus" teikiama paslauga. Tai Skandinavijos įmonė įsikūrusi Sandefjorde su ofisais Stokholme ir Orhuse. "Locus" įkurta 1991 kaip Volvo duomenų perdavimo paslaugos tiekėjas, vėliau išaugęs ir tapęs pažangiausiu Skandinavijos gamintoju ir transporto bei logistikos paslagų tiekėju. "LinkItAll" – bendras "Carrier Transicold" ir "Locus" projektas, Interneto naršyklėje veikianti transporto sekimo ir valdymo sistema. Kadangi "Locus" yra vienintelė įmonė oficialiai palaikoma "Carrier Transicold" telematinė sistema sugeba ne tik atvaizduoti įrangos vietą žemėlapyje, bet ir nuskaityti duomenis iš "Carrier Transicold" šaldymo įrangos ir termografo. Vartotojo sąsajoje atvaizduojami duomenys:
Temperatūros
Darbo režimas
Akumuliatoriaus būklė
Esama vieta ir pravažiuotas maršrutas
Gedimai
Kuro suvartojimas ir išvestiniai duomenys (esant papildomiems davikliams)


Duomenys saugomi 2 metus, galimos įvairios papildomos funkcijos (GeoFence, pranešimai el. paštu ar SMS, detalus atvaizdavimas ekrane). "LinkItAll" sistema yra labai lanksti ir pritaikoma visiems klientų poreikiams, tuo pačiu išlikdama paprasta, Interneto naršyklėje veikianti sekimo, monitoringo ir valdymo sistema, prieinama visame pasaulyje, kur tik yra kompiuteris su Interneto ryšiu. Atsitikus numatytam įvykiui ar gedimui informacija gali būti pateikiama el. paštu ir/arba SMS.

Pagrindinis blokas gali būti montuojamas su išplėtimo plokšte, kuri įgalima papildomas funkcijas ir galimybes:
CAN prijungimą (Vector 1350)
6 termistorių įėjimai
2 RS232 prisijungimai
1 RS485 prisijungimas

LinkItAll sistemos pristatymą "MS Power Point" prezentacijos formatu galite parsisiųsti čia. Daugiau informacijos anglų kalba rasite čia.