Mažiems automobiliams

Montuojant įrangą į lengvuosius automobilius labai svarbu jo svoris ir išgarintojo dydis, kad liktų kuo daugiau vietos kroviniui. Visuomet įsigiliname, kas planuojama gabenti, kokio tūrio kėbule, kaip dažnai atidaromos durys? Tai ypatingai svarbu, kad Jums parinktume patį tinkamiausią sprendimą. 

Visiškai elektrinis NEOS skirtas transporto priemonėms iki 6 m3. Tai universalus ir patikimas pasirinkimas. Jis tinkamas montuoti į elektromobilius. Galime jį integruoti į automobilio kėbulą.  

Revoliucinė PULSOR serija paremta „E-Drive“ technologija su inverteriu ir hermetišku kintamuoju kompresoriumi. PULSOR užtikrina nuolatinį šaltį ar šilumą visą dieną. Galingas net esant mažiems variklio sūkiams, visiškai elektrinis agregatas. Itin tiksliai palaikantis temperatūrą kėbule.

XARIOS unikaliai universalus mikroautobusams ir sunkvežimiams. Jo konstrukcija leidžia gabenti šviežias ir šaldytas prekes viename arba keliuose skyriuose. Tinkamas nuo 8 iki 45 m3 tūrui. Galima komplektacija su elektros varikliu. 

Padidintos galios CITIMAX agregatų šeima skirta verslui, kai kėbulo durys atidaromos itin dažnai. Todėl reikalingas didelis oro srautas, kad reikiama temperatūra kėbule butų kuo greičiau atstatyta. 

Pardavimai 

Darius +370 640 49668
Laimonas +370 655 61244

Pagalba Lietuvoje ir užsienyje

Sugedus Carrier Transicold automobilinei šaldymo įrangai skambinkite nurodytais telefono numeriais. Jums padės kvalifikuoti skambučių centro darbuotojai ir nukreips Jus į artimiausią Carrier Transicold servisą.

Pagalba Lietuvoje:
visą parą skambinkite telefonu +370 687 53891

Pagalba užsienyje:
visą parą skambinkite telefonu +32 11879100 arba +800 22774371.